Co bych si já vzala na pustý ostrov?

1. ledna 2013 v 21:14 | veronica |  TÉMA TÝDNE
Konečně! Dostala jsem od rodičů letenku do Ameriky! A poletím sama! Konečně budu žít ten krásný vysokoškolský život v mém vysněném městě... Den D, odlet do Ameriky: Během cesty letadlo havaruje a já skončím na opuštěném ostrově. Jediné, co mám s sebou je můj batoh a kufr s věcmi.

Co by se opravdu stalo, kdyby se mnou letadlo havarovalo? Přežila bych na ostrově bez elektriky, jídla a bez jiného lidského tvora?


Byla bych jako Tom Hanks ve filmu Trosečník. Obstarávala bych si sama jídlo a stavěla si přístřešky ze dřeva. Nevím, jestli bych tento pocit chtěla zažít. Ale kdyby se mi to někdy stalo, tak bych na to byla alespoň trošku připravená. Jak zrovna já, holka z města, můžu být připravená na život na pustém ostrově? Moje odpověď je jednoduchá :D Jelikož jsem skaut, přežití v přírodě je pro mě hračka :) :D Na táboře si každý rok stavíme přístřešky ze dřeva a větví a nepoužíváme k tomu žádné hřebíky. Drží to, a na konci tábora v nich spíme ;)


No tak o přežití jde asi jako o to, co bych si tam vlastně vzala? Kdybych se tam třeba rozhodla žít :D Já tipuju, že každé dítě, teenager, mladiství, by řekl: počítač, IPad, tablet, telefon, ... jakákoliv elektronika! Bez tohohle já na tom táboře v pohodě vydržím 3 týdny ;) Dále pak nějaká namalovaná nádhera by si určitě vzala řasenky, stíny, make-upy, zrcátka, .... Pane bože, koho chce na tom ostrově sbalit? Opice? :DDDDDD Bez tohohle dokážu žít.


Můj seznam věcí na pustý ostrov, by vypadal asi takto. Rozhodně bych si s sebou musela vzít:
  • foťák a k tomu milion nabitých baterek :D (protože tam samozřejmě nejsou zásuvky)
  • kytaru
  • asi nějaký to oblečení na převlečení (v moři by se to dalo vyprat, stačí tooho pár)
  • na první dny nějaké jídlo, abych přežila

Asi víc věcí bych nepotřebovala. Já opravdu nevím. Jediné, co vím je, že bych to opravdu nikdy nechtěla zažít ;) A co vy? Vy snad ano? Přežili byste na ostrově sami? Pište :)zdroj obrázků: google.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama